PDA

View Full Version : Del Piero on Maldini


footballdxb
05-23-2009, 07:32 AM
These are amazing people we, unfortunately, see less and less in pro football...:beer:

دل*پیرو: مالدینی نماد میلان است

کاپیتان یوونتوس از کاپیتان میلان ستایش کرده
2009/5/22 23:51:11

یوونتوس
میلان

سایت گل: پائولو مالدینی کاپیتان افسانه*ای میلان آخرین دیدار خانگی دوران بازی اش را این یکشنبه مقابل رم برگزار
می*کند. بی*تردید این اتفاقی پراحساس است. او پس از 24 سال پرافتخار، و کسب عناوین بی*شمار ملی و باشگاهی تصمیم گرفته در 41 سالگی از فوتبال کناره*گیری کند.

این روزها بسیاری از هم*تیمی*ها و رقیبان از او ستایش می*کنند و امروز الساندرو دل*پیرو کاپیتان یووه که یکی از رقبای تاریخی اوست با کانال میلان تماس گرفت تا با مالدینی هم*تیمی سابقش در تیم ملی ایتالیا صحبت کند: تو یک شماره یک حقیقی هستی. بازیکنان بزرگ بسیاری وجود دارند و بازیکنان سطح جهانی بسیاری بازی می*کنند. ولی بعضی از بازیکنان فراتر از این می*روند.

پائولو یک نمونه کامل در این زمینه است. دل*پیرو گفته مالدینی توانسته حتی از فرانکو بارزی، دیگر اسطوره میلان هم پیشی بگیرد. بارزی پیش از مالدینی کاپیتان میلان بود. دل*پیرو می*گوید: او نماد میلان است و توانسته حتی از بارزی و دیگر بازیکنان بزرگ هم بهتر باشد. او به اهداف تاثیرگذاری در زندگی*اش رسیده و وجهه*ای عالی در میلان، در ایتالیا و در عرصه*های بین*المللی دارد.

Keano
05-24-2009, 12:32 AM
Pure class act! :up::up::up::up:

Ghaabele tavajjohe IPL players and veterans, especially the likes of Khodadad, Daei, GN, Mayeli Kohan...

footballdxb
05-25-2009, 08:18 AM
When you see scenes like this happening in the same super team in front of the whole world:

http://www.youtube.com/watch?v=ZKuDqxlE0Vo&feature=PlayList&p=8546A4FD9729B23E&playnext=1&playnext_from=PL&index=40

...

footballdxb
05-27-2009, 05:32 AM
What a shame... I really do not know what Maldini would think when facing such situations...

بارزی: نباید به مالدینی اهانت می*کردند

مدافع سابق از هم*تیمی سابقش دفاع کرده.
2009/5/25 23:32:00

میلان
سایت گل: پائولو مالدینی مدافع میلان آخرین دیدار خود در سن*سیرو را روز یکشنبه مقابل رم انجام داد. او در پایان فصل بازنشسته می*شود. اما این دیدار برای او خوشحال*کننده نبود چرا که تیمش سه بر دو باخت و کاپیتان مورد اهانت طرفداران افراطی قرار گرفت.

بعضی از طرفداران پلاکاردهایی با عدد 6 در دست داشتند که نشان از علاقه آنها به فرانکو بارزی داشت. آنها فریاد می*زدند: تنها یک کاپیتان وجود دارد. بارزی در این باره گفته مالدینی یک بازیکن در سطح جهانی بود: افسوس می*خورم، چون پائولو شایسته چنین رفتاری نبود.

بارزی که در فینال جام جهانی 94 حضور داشت حرف دیگری در این باره نزد، چرا که این رفتار را شرم*آور می*دانست. مالدینی 24 سال در میلان حضور داشت. او در سال 1985 اولین دیدار خود با پیراهن این تیم را انجام داد. او پنج بار با میلان قهرمان اروپا شد و بیش از 900 بار با پیراهن میلان در تمام رقابت*ها بازی کرد.

footballdxb
05-28-2009, 02:53 AM
And on the bright side... what a surprising and brilliant statement... loved it!

پپ جام را به مالدینی اهدا کرد

مربی جوان بارسلونا از اینکه تیمش توانسته جامی اروپایی را فتح کند بسیار خوشحال است و در اقدامی غیرمنتظره جام قهرمانی اش را به ستاره کالچو اهدا کرد.
2009/5/28 6:26:07

سایت گل:در دیدار چهارشنبه شب ورزشگاه رم، این بارسلونا بود که موفق شد تا با شکست 2 برصفر منچستریونایتد، جام قهرمانی را بالای سر ببرد و دقایقی پس از پایان مسابقه، پپ گواردیولا در مورد هیجانش در لحظه بالابردن جام صحبت کرد.

یکی از اولین نکاتی که این مربی جوان به آن اشاره کرد، میزبانی شایسته شهر رم و بحث داغ فوتبال روز ایتالیا، خداحافظی پائولو مالدینی از دنیای فوتبال بود. پپ در گفت و گو با RAI Sport گفت: من این قهرمانی را به فوتبال ایتالیا و پائولو مالدینی اهدا می کنم که نباید نگران هیچ چیز باشد، چرا که او مورد تحسین تمام قاره اروپاست. در حالی که مالدینی این هفته آخرین حضورش را در سن سیرو تجربه می کرد، مورد توهین تعدادی از هواداران حاضر در این ورزشگاه قرار گرفت که اقدامی زیبا نبود، چرا که این ستاره، 24 سال از پیراهن روسونری دفاع کرده بود. گواردیولا از دورانی که در ایتالیا بازی می کرد، می شناخته است.گواردیولا ادامه داد: من اکنون غرق در شادی و غرورم و فتح این جام در رم بسیار دلچسب است و همه ایتالیایی ها را در آغوش می گیرم.:beer: