PDA

View Full Version : Qalenoei Quits Esteghlal

Keano
05-05-2009, 12:39 PM
پايان همکاري قلعه نويي با تيم فوتبال باشگاه استقلال
امير قلعه نويي پس از حذف از مسابقات ليگ قهرمانان آسيا جدايي خود از تيم فوتبال استقلال را اعلام کرد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ايرنا، قلعه نويي پس ديدار مقابل الاتحاد و کسب نتيجه مساوي يک بر يک جدايي خود را از استقلال تهران رسما اعلام کرد.
وي در نشست خبري پس از اين ديدار در جمع خبرنگاران گفت: با شرايط موجود ديگر حاضر به ادامه همکاري با استقلال نيستم و ازاين تيم جدا خواهم شد.
قلعه نويي پس از اين ديدار به ابراز احساسات هواداران استقلال پاسخ داد.
لازم به يادآوري است که تيم فوتبال استقلال به رهبري امير قلعه نويي به مقام قهرماني ليگ برتر سال 88 -87 باشگاههاي ايران دست يافت.

Source:

http://www.irna.ir/View/FullStory/?NewsId=471354

Keano
05-05-2009, 12:42 PM
قلعه*نويي:
با خودزني خودمان شيريني قهرماني را از بين برديم
هيچ احدي نمي*تواند براي من شرط و شروط بگذارد
اميدوارم آشتياني تيم قوي ببنند،* اما بعيد مي*دانم

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: ديگر در اين تيم نمي*مانم و به مسئولان باشگاه گفته*ام مربي مورد نظر خود را انتخاب كنند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، امير قلعه*نويي پس از حذف تيم استقلال از رقابت*هاي ليگ قهرمانان آسيا در جمع خبرنگاران اظهار كرد:* از بازيكنانم تشكر مي*كنم، آنها واقعا زحمت كشيدند و فوتبال خوب و تاكتيكي را ارائه دادند، متاسفانه ما در ليگ قهرمانان آسيا اصلا شانس نداشتيم. با اين حال از مردم تشكر مي*كنم كه امروز من را شرمنده خودشان كردند.

وي افزود: قاعدتا هر باشگاهي پس از قهرماني ليگ تا كسب قهرماني ديگري در اين مسابقات به خود مي*بالد، اما ما سه روز پس از قهرماني همه چيز را لوث كرديم و با خودزني*هاي خودمان شيريني اين قهرماني را از بين برديم.

قلعه*نويي ادامه داد: در هر صورت خدا را شكر مي*كنم كه در شش ماه دو قهرماني براي اين تيم به دست آورديم، البته شايد عده*اي دوست نداشتند استقلال اين فصل با امير قلعه*نويي قهرمان شود كه به لطف امام زمان و امام هشتم اين عنوان را به دست آورديم. در هر صورت به خاطرآن كه استقلال را دوست دارم و نمي*خواهم به مردم و تيم استقلال لطمه بخورد همان طور كه قبلا هم به دوستان گفته بودم به خاطر نگرش*هاي فكري و مسائلي كه وجود دارد از استقلال مي*روم، اميدوارم مردم نيز من را حلال كنند و واعظي آشتياني هم به عنوان دوست من و يك مدير خوب در ليگ آينده يك استقلال قوي درست كند.

سرمربي تيم استقلال تهران درباره اينكه باشگاه براي تمديد قرارداد با او شرايطي گذاشته است، گفت: هيچ احدي نمي*تواند براي من شرط و شروط بگذارد، من براي خود استانداردهايي دارم كه آن را در كار رعايت مي*كنم، شما خودتان مي*دانيد چه مسائلي وجود داشت و من به خاطر مردم اين مسائل را بيان نمي*كنم اما زير بار هيچ شرطي نمي*روم. در هر صورت من و واعظي آشتياني دوستان خوبي هستيم اما نمي*توانيم همكاران خوبي باشيم.

قلعه*نويي افزود: مردم امروز من را شرمنده كردند، شايد باز هم مي*خواهند بگويند كه قلعه*نويي به اين تماشاگران پول داده است، آري اصلا همين طور است و من به آن*ها پول دادم اما براي آنكه به همين مردم و مجموعه استقلال لطمه نخورد از اين تيم مي*روم.

قلعه*نويي درباره مذاكره با تيم*هاي ديگر نيز گفت: به جان عزيزانم تا زماني كه تعهد دارم با هيچ باشگاه ديگري مذاكره نمي*كنم.

وي افزود: در هر صورت تيم استقلال داشت كار خودش را انجام مي*داد كه دو، سه مصاحبه انجام شد و من ديدم با اين نگرش*ها نمي*توانم با مجموعه استقلال كار كنم. پنج روز پيش هم در نشستي با "فتحي" معاون بين*الملل و حقوقي باشگاه به او گفتم با توجه به رسيدن به فصل يارگيري من ديگر در استقلال نمي*مانم و دوستان سريعتر سرمربي مورد نظر خود را انتخاب كنند تا او بتواند بازيكنان مورد نظرش را جذب كند و ما شرمنده مردم نشويم.

قلعه*نويي درباره اينكه آيا در بازي با الجزيره نيز بر روي نيمكت استقلال مي*نشيند، گفت: من مي*گويم كه دارم مي*روم البته تا موقعي كه تعهد دارم كار مي*كنم اما به باشگاه گفتم كه به فكر مربي باشد. من قلبا واعظ را دوست دارم اما نمي*توانم ديگر با او همكاري كنم.

به گزارش ايسنا، سرمربي استقلال در پاسخ به سوالي پيرامون انتقاد از نحوه بازي اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا نيز گفت:* به هيچ عنوان اين موضوع را قبول ندارم، ما در بازي امروز فرصت*هاي بسياري داشتيم و اكبرپور و برهاني چندين موقعيت گلزني را از دست دادند، در هر صورت در روزهاي اخير هم شرايط استقلال عادي نبود و تماشاگران را به تمرين راه نمي*دادند كه ناراحتي مردم را بر روي سكوها شاهد بوديد اما در مجموع استقلال بدشانسي آورد. ما به غير از بازي رفت مقابل ام*صلال در بازي هاي ديگر شايسته*ي پيروزي بوديم و حداقل تاكنون بايد 9 امتياز كسب مي*كرديم و با همين امتياز از گروه صعود مي*كرديم اما در هر حال استقلال بازي*هاي خوبي انجام داد.

وي درباره عقب ماندن تيم*هاي ايراني از تيم*هاي عربي نيز گفت: به هيچ عنوان چنين چيزي را قبول ندارم. اگر در ليگ قهرمانان اروپا تيم*هاي ايتاليايي بالا نيامدند به معني آن است كه فوتبالشان عقب افتاده است؟

قلعه*نويي درباره اينكه آيا نمايندگان ايران در آسيا ضعيف كار كردند؟ گفت: من اين موضوع را قبول ندارم، پس از آخرين قهرماني پاس يك بار استقلال با ناصر حجازي و يك بار سپاهان در آسيا دوم شدند، در هر صورت ما تيم*هاي خوبي داشتيم اما از نظر سخت*افزاري و برنامه*ريزي بايد به سمت حرفه*اي شدن برويم. سازمان ليگ بايد برنامه مسابقات داخلي را با تقويم مسابقات بين*المللي تطبيق دهد، ضمن آن كه استقلال و پرسپوليس مدت زيادي در رقابت*هاي آسيايي حضور نداشتند.

امير قلعه*نويي درباره اظهارات برخي بازيكنان اين تيم كه عنوان كردند در صورت رفتن او آنها نيز استقلال را ترك مي*كنند، گفت: به بازيكنان مي*گويم كه به هيچ وجه نبايد اين كار را انجام دهند. آنها متعلق به مردم و طرفداران استقلال هستند و بايد با توجه به تعهدي كه به باشگاه دارند در خدمت تيم بمانند.

قلعه*نويي همچنين درباره سرنوشت نافرجام خودش پس از قهرماني در ليگ برتر نيز گفت: در هر صورت همواره شرايط براي امير قلعه*نويي اينگونه بوده است و گويا بايد بعد از موفقيت بروم. البته كسي من را بركنار نكرده است، من حتي نخواستم با آن*ها سر ميز بنشينم و مذاكره كنم، در هر صورت نمي*خواهم پيرامون مسائل درون باشگاهي صحبت كنم. پرسپوليس و استقلال براي مردم هستند و من براي باشگاه استقلال آرزوي موفقيت دارم.

قلعه*نويي ادامه داد: در هر صورت تيم استقلال اكنون شكل و زيربناي خودش را گرفته، ما در اين فصل ركوردهاي مختلفي را به دست آورديم، نزديك به 70 گل در 34 بازي و ميانگين 1.2 گل براي هر بازي، همچنين تنها 33 گل خورده توانايي*هاي خط حمله و دفاع استقلال را نشان مي*دهد. ما در كل دوره*هاي ليگ برتر بيشترين گل زده را داريم و پس از بارسلونا دومين خط حمله جهان را در اختيار داريم. آقاي گلي ليگ هم در اختيار استقلال است.

وي ادامه داد: اما با همين شرايط كل هزينه*هاي كادرفني تيم استقلال از سرمربي، سرپرست تا دستياران و تداركات زير 700 ميليون تومان بوده است. ما براي عشق و علاقه به مردم كار كرديم و همين كه مردم از ما راضي و شاد هستند ميلياردها برايمان ارزش دارد.

قلعه*نويي ادامه داد: در هر صورت ما در سخت*ترين شرايط در كنار استقلال بوديم، چه آن روزي كه در دسته سوم بود استقلال را بالا آورديم و چه در روزهايي كه نهم و سيزدهم بود اين تيم را قهرمان كرديم. در هر صورت اميدوارم استقلال فصل آينده توسط واعظ آشتياني و به لطف امام زمان بهتر از امسال باشد، البته اين موضوع را بعيد مي*دانم.

Source:
http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1332216&Lang=P

Oftadeh
05-05-2009, 05:17 PM
Well Mayeli-Kohan is available... :D

damavand
05-05-2009, 06:23 PM
unbelievable. as soon as a coach has some success, they make his life miserable so he quits. same thing happened to sepahan a couple of years ago when they proved to be a rising force in asia, but the management jettisoned him out. and sepahan when to crap since.

Kachal
05-05-2009, 07:09 PM

hahahaha

Repped.

Marzban
05-05-2009, 09:14 PM
Maybe Klinsmann?!
But first let me look out the window and see if any pig is flying.

Hamid_Blue
05-05-2009, 10:01 PM

lol ... he would be a nice coach IMO ... if I were in charge I would hire him in a heart beat. He would curse out everyone, then I would fire him and hire someone else ... all in 2 weeks. ;)

Oftadeh
05-06-2009, 07:43 AM
lol ... he would be a nice coach IMO ... if I were in charge I would hire him in a heart beat. He would curse out everyone, then I would fire him and hire someone else ... all in 2 weeks. ;)

Sorry, Ghotbi is not available. :)

Thanks kachaljan.

Hamid_Blue
05-06-2009, 08:03 AM
Sorry, Ghotbi is not available. :)

Thanks kachaljan.

lol ... why do you keep insisting we take PP coaches? lol ... en gholhaye sar sabad arzonitoon. :D